  • ICB30S30N15NOM1
ICB30S30N15NOM1
advertisement
Manufacturer No:
ICB30S30N15NOM1
HK JDW NO:
144-ICB30S30N15NOM1
Description:
10V~36V Inductive Cylinder, Threaded - M30 ICB Series Nickel-Plated Brass Connector Cylinder, Threaded - M30
Step5Bar-code shipping tag
ICB30S30N15NOM1
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C TA
  • Voltage - Supply
    10V~36V
  • Termination Style
    Connector
  • Output Type
    NPN-NO, 4-Wire
  • Sensing Distance
    0.591 (15mm)
  • Response Frequency
    1kHz