  • ICS30L50N22NOM1E1
ICS30L50N22NOM1E1
advertisement
Manufacturer No:
ICS30L50N22NOM1E1
HK JDW NO:
144-ICS30L50N22NOM1E1
Description:
IND PROX SENS. E1 M30 PLUG LON
Step5Bar-code shipping tag
ICS30L50N22NOM1E1
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Supply
    8V ~ 60V
  • Termination Style
    Connector
  • Output Type
    NPN-NO, 4-Wire
  • Sensing Distance
    0.866" (22mm)