  • IDT6116LA45SOGI
IDT6116LA45SOGI
advertisement
Manufacturer No:
IDT6116LA45SOGI
HK JDW NO:
668-IDT6116LA45SOGI
Package:
24-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Datasheet:
IDT6116LA45SOGI
Description:
Memory IC IDT6116
Step5Bar-code shipping tag
IDT6116LA45SOGI
  • Package / Case
    24-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
  • Supplier Device Package
    24-SOIC
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Technology
    SRAM - Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V