  • IDT72V71623BC8
IDT72V71623BC8
advertisement
Manufacturer No:
IDT72V71623BC8
HK JDW NO:
668-IDT72V71623BC8
Package:
144-LBGA
Datasheet:
Description:
3V~3.6V 72V71623 Signal switch 72V Series
Step5Bar-code shipping tag
IDT72V71623BC8
  • Package / Case
    144-LBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    72V
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V