  • IDT72V73260BB
IDT72V73260BB
advertisement
Manufacturer No:
IDT72V73260BB
HK JDW NO:
668-IDT72V73260BB
Package:
144-BGA
Datasheet:
IDT72V73260BB
Description:
3V~3.6V 72V73260 Signal switch 72V Series
Quantity:
In Stock : 11519
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
IDT72V73260BB
  • Package / Case
    144-BGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    72V
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V