  • IDT72V90823JG
IDT72V90823JG
advertisement
Manufacturer No:
IDT72V90823JG
HK JDW NO:
668-IDT72V90823JG
Package:
84-LCC (J-Lead)
Datasheet:
IDT72V90823JG
Description:
3V~3.6V 72V90823 Signal switch 72V Series
Step5Bar-code shipping tag
IDT72V90823JG
  • Package / Case
    84-LCC (J-Lead)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    72V
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V