  • IHD-1-470-15%
IHD-1-470-15%
advertisement
Manufacturer No:
IHD-1-470-15%
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-IHD-1-470-15%
Package:
Datasheet:
IHD-1-470-15%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IHD-1-470-15%
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Current Rating
    490mA
  • Lead Length
    28.7mm
  • Inductance
    470 μH
  • Diameter
    6.86mm
  • Length
    17.8mm