  • IHLP5050CEEB100M01
IHLP5050CEEB100M01
advertisement
Manufacturer No:
IHLP5050CEEB100M01
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-IHLP5050CEEB100M01
Package:
5050
Step5Bar-code shipping tag
IHLP5050CEEB100M01
  • Package / Case
    5050
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    12.9mm
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    34mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Height
    3.5052mm
  • Length
    13.58mm
  • Width
    12.9mm