  • ILCX07-FF5F18-48.0000
ILCX07-FF5F18-48.0000
advertisement
Manufacturer No:
ILCX07-FF5F18-48.0000
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-ILCX07-FF5F18-48.0000
Package:
Description:
Crystal 48MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 4-Pin CSMD