  • IM2-220UH10%
IM2-220UH10%
advertisement
Manufacturer No:
IM2-220UH10%
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-IM2-220UH10%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IM2-220UH10%
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current Rating
    52mA
  • Inductance
    220 μH
  • Frequency - Self Resonant
    9MHz