  • IMC-1812-680UH-5%
IMC-1812-680UH-5%
advertisement
Manufacturer No:
IMC-1812-680UH-5%
HK JDW NO:
873-IMC-1812-680UH-5%
Package:
1812
Datasheet:
IMC-1812-680UH-5%
Step5Bar-code shipping tag
IMC-1812-680UH-5%
  • Package / Case
    1812
  • Number of Pins
  • Current Rating
    50mA
  • Inductance
    680 μH
  • Frequency - Self Resonant
    3MHz