  • IN-P36ATEUW.27
IN-P36ATEUW.27
advertisement
Manufacturer No:
IN-P36ATEUW.27
HK JDW NO:
357-IN-P36ATEUW.27
Package:
4-SMD, J-Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 8134
Step5Bar-code shipping tag
IN-P36ATEUW.27
  • Size / Dimension
    3.60mm Lx3.10mm W
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Color
    White
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    3V
  • Viewing Angle
    30°
  • Current - Test
    30mA
  • Millicandela Rating
    7000mcd
  • Lens Transparency
    Diffused
  • Height (Max)
    3.70mm