  • IQ40-20BPPKC0S
IQ40-20BPPKC0S
advertisement
Manufacturer No:
IQ40-20BPPKC0S
HK JDW NO:
704-IQ40-20BPPKC0S
Description:
10V~30V Inductive Module Plastic Connector Module
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IQ40-20BPPKC0S
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C TA
  • Voltage - Supply
    10V~30V
  • Termination Style
    Connector
  • Output Type
    PNP-NC/NO, 4-Wire
  • Sensing Distance
    0.787 (20mm)
  • Response Frequency
    150Hz