  • IR-46.8UH10%
IR-46.8UH10%
advertisement
Manufacturer No:
IR-46.8UH10%
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-IR-46.8UH10%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IR-46.8UH10%
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    500mOhm
  • Current Rating
    395mA
  • Inductance
    6.8 μH
  • Frequency - Self Resonant
    55MHz