  • IR02ST470K
IR02ST470K
advertisement
Manufacturer No:
IR02ST470K
HK JDW NO:
873-IR02ST470K
Datasheet:
IR02ST470K
Step5Bar-code shipping tag
IR02ST470K
  • Operating Temperature
    -55°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Size / Dimension
    0.120Diax0.260L 3.02mmx6.60mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Inductance
    47μH
  • DC Resistance (DCR)
    4.5Ohm Max
  • Max DC Current
    110mA
  • Frequency - Self Resonant
    20MHz
  • Q @ Freq
    45 @ 2.5MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.5MHz