  • ISC1812RV1R5J
ISC1812RV1R5J
advertisement
Manufacturer No:
ISC1812RV1R5J
HK JDW NO:
873-ISC1812RV1R5J
Datasheet:
ISC1812RV1R5J
Step5Bar-code shipping tag
ISC1812RV1R5J
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Material - Core
    Iron Powder
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Current Rating
    418mA
  • Inductance
    1.5μH
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • DC Resistance (DCR)
    400mOhm Max
  • Max DC Current
    418mA
  • Frequency - Self Resonant
    100MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Height
    3.4mm
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm