  • JK-SMD1210-075/24V
JK-SMD1210-075/24V
advertisement
Manufacturer No:
JK-SMD1210-075/24V
HK JDW NO:
16175-JK-SMD1210-075/24V
Package:
Datasheet:
Description:
24V 750mA 100A 600mW -40℃~+85℃ 1.5A 70mΩ 0.1s 450mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS