  • JK16-1100
JK16-1100
advertisement
Manufacturer No:
JK16-1100
HK JDW NO:
16175-JK16-1100
Package:
Datasheet:
Description:
16V 11A 40A 3.7W 18.7A 0.003Ω 7s 0.01Ω Radial Leaded,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS