  • JSMD1210-450L/12V
JSMD1210-450L/12V
advertisement
Manufacturer No:
JSMD1210-450L/12V
HK JDW NO:
16311-JSMD1210-450L/12V
Package:
Datasheet:
Description:
12V 4.5A 50A 1.4W 9A 0.001Ω 2s 0.013Ω 1210 Resettable Fuses ROHS