  • K1206L100AR
K1206L100AR
advertisement
Manufacturer No:
K1206L100AR
Manufacturer:
KUU
HK JDW NO:
17954-K1206L100AR
Description:
6V 1A 100A 0.6W 2A 0.06Ω 0.1s 0.28Ω 1206 Resettable Fuses ROHS