  • K1812L050/30PR
K1812L050/30PR
advertisement
Manufacturer No:
K1812L050/30PR
Manufacturer:
KUU
HK JDW NO:
17954-K1812L050/30PR
Description:
30V 0.5A 40A 0.8W 1A 0.15Ω 0.15s 1Ω 1812 Resettable Fuses ROHS