  • K1812L260/16DR
K1812L260/16DR
advertisement
Manufacturer No:
K1812L260/16DR
Manufacturer:
KUU
HK JDW NO:
17954-K1812L260/16DR
Package:
Datasheet:
Description:
16V 2.6A 100A 1.2W 5.2A 0.015Ω 5s 0.08Ω 1812 Resettable Fuses ROHS