  • KAL50FB220R
KAL50FB220R
advertisement
Manufacturer No:
KAL50FB220R
HK JDW NO:
762-KAL50FB220R
Datasheet:
KAL50FB220R
Description:
RES CHAS MNT 220 OHM 1% 50W
Step5Bar-code shipping tag
KAL50FB220R
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~275°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    1.968Lx1.140W 49.99mmx28.96mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±20ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Power (Watts)
    50W
  • Height Seated (Max)
    0.641 16.28mm