  • KB03KW01-5F24-JF
KB03KW01-5F24-JF
advertisement
Manufacturer No:
KB03KW01-5F24-JF
HK JDW NO:
558-KB03KW01-5F24-JF
Package:
Datasheet:
KB03KW01-5F24-JF
Description:
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators INDICATOR
Step5Bar-code shipping tag
KB03KW01-5F24-JF
    Select All
  • Lens Transparency
    Diffused
  • Lamp Color
    Green
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    DC
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Panel Cutout Dimensions
    0.48 (12.19mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    10mA
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    16.10mmx11.60mm