  • KIT6W12VBIASICE3TOBO1
KIT6W12VBIASICE3TOBO1
advertisement
Manufacturer No:
KIT6W12VBIASICE3TOBO1
Manufacturer:
Infineon Technologies
HK JDW NO:
376-KIT6W12VBIASICE3TOBO1
Package:
Description:
EVAL BOARD FOR ICE3RBR4765JZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KIT6W12VBIASICE3TOBO1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    CoolMOS™, CoolSET™F3R
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    90V~400V
  • Voltage - Output
    12V
  • Frequency - Switching
    65kHz
  • Utilized IC / Part
    ICE3RBR4765JZ
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Board Type
    Fully Populated
  • Power - Output
    6W