  • KL32LTE470J
KL32LTE470J
advertisement
Manufacturer No:
KL32LTE470J
HK JDW NO:
430-KL32LTE470J
Step5Bar-code shipping tag
KL32LTE470J
  • Package / Case
    1210
  • Number of Pins
  • Material - Core
    Ferrite
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
    Unshielded
  • Depth
    2.7mm
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    47 μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • Max DC Current
    60mA
  • Frequency - Self Resonant
    15MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    7Ohm
  • DC Current
    60mA
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm