  • KL32LTE470K
KL32LTE470K
advertisement
Manufacturer No:
KL32LTE470K
HK JDW NO:
430-KL32LTE470K
Step5Bar-code shipping tag
KL32LTE470K
  • Package / Case
    1210
  • Number of Pins
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Inductance
    47 μH
  • Max DC Current
    60mA
  • Frequency - Self Resonant
    15MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    7Ohm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm