  • KL731ETTP12NG
KL731ETTP12NG
advertisement
Manufacturer No:
KL731ETTP12NG
HK JDW NO:
430-KL731ETTP12NG
Package:
Datasheet:
KL731ETTP12NG
Step5Bar-code shipping tag
KL731ETTP12NG
    WRAPAROUND
  • Weight
    652.039032μg
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    CERAMIC
  • Tolerance
    2%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Thin Film
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Paper, 7 Inch
  • Shielding
    Unshielded
    Chip
  • Current Rating
    250mA
  • Frequency
    500MHz
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Case Code (Metric)
    0402
  • Inductance
    12 nH
  • Max DC Current
    250mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.5GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.5Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.012 µH
  • Length
    1mm