  • KL731JTTE56NJ
KL731JTTE56NJ
advertisement
Manufacturer No:
KL731JTTE56NJ
HK JDW NO:
430-KL731JTTE56NJ
Step5Bar-code shipping tag
KL731JTTE56NJ
    WRAPAROUND
  • Weight
    2.012816mg
  • Tolerance
    5%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
    Chip
  • Current Rating
    100mA
  • Frequency
    200MHz
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Case Code (Metric)
    0603
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    56 nH
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    4.5Ohm
  • Rated Current-Max
    0.1A
  • Inductance-Nom (L)
    0.056 µH