  • KNA16100C45UA7TS
KNA16100C45UA7TS
advertisement
Manufacturer No:
KNA16100C45UA7TS
Manufacturer:
AVX / Kyocera
HK JDW NO:
17928-KNA16100C45UA7TS
Package:
0603
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KNA16100C45UA7TS
  • Package / Case
    0603
  • Weight
    2.012816mg
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    45pF
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Current
    25mA
  • Circuit Type
    Filter
  • ESD Protection
    No
  • Attenuation Value
    30 dB
  • Height
    609.6μm
  • Length
    1.6002mm