  • KNA16200C18UA7TS
KNA16200C18UA7TS
advertisement
Manufacturer No:
KNA16200C18UA7TS
HK JDW NO:
428-KNA16200C18UA7TS
Package:
0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad
Datasheet:
KNA16200C18UA7TS
Description:
EMI Filter Circuits 25volts 18pF 200MHz 1.6 x 0.8 4CHANNEL
Step5Bar-code shipping tag
KNA16200C18UA7TS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2012
  • Series
    KNA, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Low Pass
  • Applications
    Data Lines for Mobile Devices
  • Voltage - Rated
    25V
  • Technology
    LC
  • Current
    25mA
  • Attenuation Value
    20dB @ 470MHz ~ 2.5GHz
  • Values
    C = 18pF
  • Center / Cutoff Frequency
    200MHz Cutoff
  • Height
    0.024 0.60mm