  • KNA21220C25UA3TS
KNA21220C25UA3TS
advertisement
Manufacturer No:
KNA21220C25UA3TS
HK JDW NO:
428-KNA21220C25UA3TS
Package:
0805 (2012 Metric), Array, 10 PC Pad
Datasheet:
KNA21220C25UA3TS
Description:
FILTER LC 25PF 220MHZ SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
KNA21220C25UA3TS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Published
    2012
  • Series
    KNA, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Low Pass
  • Applications
    Data Lines for Mobile Devices
  • Voltage - Rated
    25V
  • Technology
    LC
  • Current
    25mA
  • ESD Protection
    No
  • Attenuation Value
    25dB @ 470MHZ ~ 1GHz
  • Values
    C = 25pF
  • Center / Cutoff Frequency
    220MHz Cutoff
  • Height
    0.033 0.85mm