  • KPSE06F12-10PWA206
KPSE06F12-10PWA206
advertisement
Manufacturer No:
KPSE06F12-10PWA206
HK JDW NO:
410-KPSE06F12-10PWA206
Package:
Description:
Plug, Male Pins Aluminum Alloy Free Hanging (In-Line) 10 Positions Crimp Gold Black Zinc Bulk W Bayonet Lock
Quantity:
In Stock : 17296
Step5Bar-code shipping tag
KPSE06F12-10PWA206
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Feature
    Strain Relief
  • Number of Positions
    10
  • Color
    Black
  • Voltage - Rated
    600VAC 850VDC
  • Orientation
    W
  • Current Rating
    7.5A