  • L04025R6BHNTR
L04025R6BHNTR
advertisement
Manufacturer No:
L04025R6BHNTR
HK JDW NO:
66-L04025R6BHNTR
Datasheet:
Description:
FIXED IND 5.6NH 200MA 650 MOHM
Step5Bar-code shipping tag
L04025R6BHNTR
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
    ONE SURFACE
  • Weight
    652.039032μg
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.023W 1.00mmx0.58mm
  • Tolerance
    ±0.1nH
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
    1
  • Depth
    650μm
  • Construction
    Rectangular
  • Current Rating
    200mA
  • Inductance
    5.6nH
  • Test Frequency
    450MHz
  • DC Resistance (DCR)
    650mOhm Max
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency - Self Resonant
    7GHz
  • Q @ Freq
    13 @ 450MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    13
  • Q Factor
    13
  • Height
    350μm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm