  • L157XG3S
L157XG3S
advertisement
Manufacturer No:
L157XG3S
Manufacturer:
Knowles Dielectric Labs
HK JDW NO:
434-L157XG3S
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
L157XG3S
Description:
Signal Conditioning Lowpass Filter 15.7 GHz
Step5Bar-code shipping tag
L157XG3S
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to L157XG3S.
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.140W 5.59mmx3.56mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Frequency
    7.5GHz Center
  • Impedance
    50Ohm
  • Filter Type
    Low Pass
  • Insertion Loss
    1.5dB
  • Insertion Loss (dB)
    2.2 dB
  • Height (Max)
    0.103 2.62mm