  • LAH-25V472MS22#
LAH-25V472MS22#
advertisement
Manufacturer No:
LAH-25V472MS22#
Manufacturer:
Elna
HK JDW NO:
269-LAH-25V472MS22#
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor 1.55A
Step5Bar-code shipping tag
LAH-25V472MS22#
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Snap in
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    141mOhm
  • Ripple Current
    1.55A
  • Length
    25mm