  • LAL02NA101K
LAL02NA101K
advertisement
Manufacturer No:
LAL02NA101K
HK JDW NO:
782-LAL02NA101K
Datasheet:
LAL02NA101K
Step5Bar-code shipping tag
LAL02NA101K
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.091Diax0.134L 2.30mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Current Rating
    44mA
  • Inductance
    100μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    12Ohm Max
  • Max DC Current
    44mA
  • Frequency - Self Resonant
    9MHz
  • Q @ Freq
    40 @ 2.52MHz
  • Q Factor
    40
  • Diameter
    2.3mm