  • LALAL03TB100K
LALAL03TB100K
advertisement
Manufacturer No:
LALAL03TB100K
HK JDW NO:
782-LALAL03TB100K
Step5Bar-code shipping tag
LALAL03TB100K
    Select All
  • Surface Mount
    NO
  • Tolerance
    10%
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -25°C
  • DC Resistance (DCR)
    2.5Ohm
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    AXIAL
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    50
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.16A
  • Inductance-Nom (L)
    10 µH