  • LB02GW01-5F24-JF
LB02GW01-5F24-JF
advertisement
Manufacturer No:
LB02GW01-5F24-JF
HK JDW NO:
558-LB02GW01-5F24-JF
Package:
Datasheet:
LB02GW01-5F24-JF
Description:
IND PB ILLUM RND GRAY GREEN 24V
Step5Bar-code shipping tag
LB02GW01-5F24-JF
  • Part Status
    Active
  • Type
    LED
  • Color
    Grey
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.87 (22.10mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    13mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    19.00mm Dia