  • LCA100S-24-GH
LCA100S-24-GH
advertisement
Manufacturer No:
LCA100S-24-GH
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LCA100S-24-GH
Package:
Module
Datasheet:
LCA100S-24-GH
Description:
Quantity:
In Stock : 17923
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LCA100S-24-GH
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Published
    2011
  • Series
    LCA (100W)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    103.2W
  • Current - Output 1
    4.3A
  • Isolation Voltage
    2kV
  • Height
    30mm
  • Length
    222mm