  • LCA10SA-15-Y
LCA10SA-15-Y
advertisement
Manufacturer No:
LCA10SA-15-Y
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LCA10SA-15-Y
Package:
Module
Datasheet:
LCA10SA-15-Y
Description:
Quantity:
In Stock : 5249
Step5Bar-code shipping tag
LCA10SA-15-Y
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Published
    2011
  • Series
    LCA (10W)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Output Power
    10.5W
  • Current - Output 1
    700mA
  • Isolation Voltage
    2kV
  • Height
    15mm
  • Length
    94mm
  • Width
    49mm