  • LCA30S-48-C
LCA30S-48-C
advertisement
Manufacturer No:
LCA30S-48-C
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LCA30S-48-C
Package:
Module
Datasheet:
LCA30S-48-C
Description:
Quantity:
In Stock : 5651
Step5Bar-code shipping tag
LCA30S-48-C
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Published
    2011
  • Series
    LCA (30W)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Output Power
    33.6W
  • Current - Output 1
    700mA
  • Isolation Voltage
    2kV
  • Height
    23mm
  • Length
    132.5mm
  • Width
    50mm