  • LCA50S-24-G
LCA50S-24-G
advertisement
Manufacturer No:
LCA50S-24-G
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LCA50S-24-G
Package:
Module
Datasheet:
LCA50S-24-G
Description:
Quantity:
In Stock : 1499
Step5Bar-code shipping tag
LCA50S-24-G
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Series
    LCA (50W)
  • Published
    2011
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    60W
  • Current - Output 1
    2.5A
  • Isolation Voltage
    2kV
  • Height
    23mm
  • Length
    195mm
  • Width
    50mm