  • LCC30A-3-AC
LCC30A-3-AC
advertisement
Manufacturer No:
LCC30A-3-AC
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LCC30A-3-AC
Package:
Module
Datasheet:
LCC30A-3-AC
Description:
Quantity:
In Stock : 15140
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LCC30A-3-AC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Published
    2011
  • Series
    LCC (30W)
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Outputs
    3
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Output Power
    30W
  • Voltage - Output 2
    24V
  • Current - Output 1
    3A
  • Voltage - Output 3
    5V
  • Isolation Voltage
    2kV
  • Current - Output 2
    500mA
  • Current - Output 3
    500mA
  • Height
    26mm
  • Length
    120mm
  • Width
    65mm