  • LDA150W-24-CR
LDA150W-24-CR
advertisement
Manufacturer No:
LDA150W-24-CR
HK JDW NO:
165-LDA150W-24-CR
Datasheet:
LDA150W-24-CR
Description:
Quantity:
In Stock : 9616
Step5Bar-code shipping tag
LDA150W-24-CR
  • Published
    2011
  • Series
    LDA (150W)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    151.2W
  • Voltage - Output 2
    24V
  • Current - Output 1
    6.3A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    37mm
  • Length
    222mm
  • Width
    75mm