  • LDA150W-48-SN
LDA150W-48-SN
advertisement
Manufacturer No:
LDA150W-48-SN
HK JDW NO:
165-LDA150W-48-SN
Datasheet:
LDA150W-48-SN
Description:
Power Supply;AC-DC;48V;3A;85-132/170-264V In;Enclosed;Panel Mnt;144W;LDA Series
Step5Bar-code shipping tag
LDA150W-48-SN
    6 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Published
    2006
  • Series
    LDA (150W)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Output Power
    144W
  • Current - Output 1
    3A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    37mm
  • Length
    222mm
  • Width
    75mm