  • LDA15F-24-G
LDA15F-24-G
advertisement
Manufacturer No:
LDA15F-24-G
HK JDW NO:
165-LDA15F-24-G
Datasheet:
LDA15F-24-G
Description:
Quantity:
In Stock : 17903
Step5Bar-code shipping tag
LDA15F-24-G
  • Published
    2011
  • Series
    LDA (15W)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Output Power
    16.8W
  • Current - Output 1
    700mA
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    21mm
  • Length
    125mm
  • Width
    50mm