  • LDA300W-15-T
LDA300W-15-T
advertisement
Manufacturer No:
LDA300W-15-T
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-LDA300W-15-T
Package:
Module
Datasheet:
LDA300W-15-T
Description:
Quantity:
In Stock : 7998
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LDA300W-15-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Series
    LDA (300W)
  • Published
    2006
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Output Power
    330W
  • Current - Output 1
    22A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    50mm
  • Length
    255mm
  • Width
    108mm