  • LDA30F-15-SC
LDA30F-15-SC
advertisement
Manufacturer No:
LDA30F-15-SC
HK JDW NO:
165-LDA30F-15-SC
Datasheet:
LDA30F-15-SC
Description:
Quantity:
In Stock : 2551
Step5Bar-code shipping tag
LDA30F-15-SC
  • Series
    LDA (30W)
  • Published
    2011
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Output Power
    30W
  • Current - Output 1
    2A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    26mm
  • Length
    133mm
  • Width
    55mm