  • LDA30F-5-S
LDA30F-5-S
advertisement
Manufacturer No:
LDA30F-5-S
HK JDW NO:
165-LDA30F-5-S
Datasheet:
LDA30F-5-S
Description:
Switching Power Supplies AC/DC PS(Open frame)
Step5Bar-code shipping tag
LDA30F-5-S
  • Published
    2006
  • Series
    LDA (30W)
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Output Power
    30W
  • Current - Output 1
    6A
  • Isolation Voltage
    3kV
  • Height
    26mm
  • Length
    133mm
  • Width
    55mm